Data publikacji: 2022-06-14, 14:21

Ilość wyświetleń: 47

„PRACA SPRZED LAT” – internetowy konkurs dla osób 50+


Odsłuchaj

Powrót

„PRACA SPRZED LAT” – internetowy konkurs dla osób 50+

Młodzi ludzie często nie są w stanie sobie wyobrazić jak wyglądały kiedyś poszczególne zawody. Myślimy, że bardzo chętnie poznaliby czasy, w których dane było żyć ich rodzicom czy dziadkom. Wiedzę na ten temat może im dostarczyć właśnie nasz konkurs.
Pragniemy zaprosić wszystkie osoby w wieku 50+ z województwa warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego do podzielenia się wspomnieniami z dawnej pracy.
Wybierz maksymalnie 3 najciekawsze zdjęcia i wypełnij nasz internetowy formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Termin do kiedy można wykonać zadanie to 28 czerwiec 2022 rok.
To co możemy zagwarantować to świetna zabawa i atrakcyjne nagrody takie jak kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz przydatne gadżety i ciekawe książki. Oprócz tego Twoje zdjęcia zostaną umieszczone w pokonkursowej galerii, gdzie każdy będzie mógł je podziwiać. Wierzymy, że galeria stanie się cennym źródłem wiedzy na temat dawnych zawodów, mody i narzędzi.
Baw się z Aplikuj.pl!
Więcej informacji na temat konkursu w regulaminie:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat

Galeria zdjęć


Logotypy Unii Europejskiej, RP oraz Warmii i Mazur