Ilość wyświetleń: 773

Agroturystyka Pod Orzechami


Odsłuchaj

Powrót
Obiekt turystyczny

Serdecznie Państwa zapraszamy na udany wypoczynek w cichej miejscowości. Nasze gospodarstwo usytuowane jest na skraju lasu na terenie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, w odległości około 3 km od Zalewu Wiślanego i około 6 km od Fromborka, przy trasie Green Velo. Dysponujemy 10 miejscami noclegowymi (3 pokoje) z łazienką, Wi-Fi, jest możliwość wypożyczenia rowerów, dla małych dzieci posiadamy łóżeczko turystyczne. Na terenie 0,5h ogrodzonego ogrodu znajduje duża altana z grillem, miejscem na ognisko, plac zabaw dla dzieci, rowery, parking. W gospodarstwie jest możliwość wykupienia wyżywienia. Zapraszamy rodziny z dziećmi, miłośników przyrody, wędkarzy, grzybiarzy i wszystkich tych którzy pragną wypocząć na łonie natury od codziennego zgiełku. Na miłych gości czekamy cały rok.

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom
Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Nazwa obiektu: Agroturystyka Pod Orzechami
Właściciel:
Adres: Chojnowo 24A, 82-340 Tolkmicko
Kontakt:
Iwona Górak-Jankowska – 507 280 229 iwonagorak@vp.pl
Strona WWW: agroturystykapodorzechami.pl

Galeria zdjęć


Logotypy Unii Europejskiej, RP oraz Warmii i Mazur