Ilość wyświetleń: 835

Pokoje Maria Małysko-Dudek


Odsłuchaj

Powrót
Widok na centrum Miasta

Jesteśmy w posiadaniu 5 pokoi wyposażonych standardowo łącznie 13 miejsc noclegowych przeznaczonych pod wynajem dla gości. Do dyspozycji gości przedstawiamy ogólnie dostępną kuchnię. Każdy z gości ma swobodny dostęp do swojego pokoju i domu poprzez przekazanie we władanie kluczy.

W tym samodzielna, kwatera rodzinna lub osób zaprzyjaźnionych 4 - pokojowa (łącznie 10 miejsc noclegowych) ze wspólną łazienką i używalnością kuchni (w pełni wyposażone). Kwatera znajduje się na piętrze budynku i idealnie nadaje się na noclegi rodzinne czy też osób ze sobą zaprzyjaźnionych.

Pokój 3 - osobowy z samodzielną łazienką i dostępem do wspólnej kuchni znajduje się na parterze budynku.

Do Państwa dyspozycji : podwórko, leżaki, grill elektryczny i węglowy, rowery i „kijki” oraz stały dostęp do internetu.

Kwaterodawca oferuje nieodpłatną pomoc w zakresie znalezienia i rezerwacji noclegów w kolejnych obiektach przyjaznych rowerzystom

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Nazwa obiektu: Pokoje Maria Małysko-Dudek

Właściciel: Maria Małysko-Dudek

Adres: Kościelna 1, 82-340 Tolkmicko

Kontakt: tel:055 231 61 09, kom:+48 507 707 096 

E-mail: malysko7@wp.pl

Strona WWW: pokoje.tolkmicko.com.pl

Galeria zdjęć


Logotypy Unii Europejskiej, RP oraz Warmii i Mazur